Youngtimer KASKO apdrošināšana

Turpinot iesākto tēmu par youngtimer spēkratu KASKO, lūdzam aizpildīt šo anketu, lai no brokera jau varētu saņemt kādu konkrētāku piedāvājumu.

Youngtimer KASKO apdrošināšana

www.classic-analytics.de/de/oldtimerpreise – iespējams aptuveni novērtēt sava auto cenu (vācu valodā)

E-pastā jūs saņemsiet linku uz pdf failu, kurā arī būs redzamas katras klases vērtējums.

1. klase – nevainojams transportlīdzeklis, kuram pat visrūpīgākajā pārbaudē nav konstatēti trūkumi vai defekti, tā restaurācija visos aspektos ir absolūti augstākais mūsdienu darba paraugs. Tas ir iespējams, bet prasa milzīgus finanšu ieguldījumus.
2. klase – ļoti labs, bez defektiem braucošs transportlīdzeklis oriģinālā stāvoklī vai rūpīgi atjaunots, bez trūkstošām detaļām, bet pieļaujamas nelielas lietojuma pazīmes.
3. klase – Lietots transportlīdzeklis labā stāvoklī, vidējas nolietojuma pazīmes, iespējami nelieli defekti. Pilnībā darboties spējīgs, bez rūsas un bez tūlītējiem remonta darbiem.
4. klase – lietots transportlīdzeklis ar skaidri identificējamiem defektiem, kas netraucē braukšanai vai arī ir viegli novēršami. Var būt virspusēja vai vidēja rūsa vai trūkstošas detaļas.
5. klase – restaurācijas objekts, kas nav komplektā vai ir daļēji izjaukts, ar trūkstošām detaļām, atjaunojams ar lielākiem ieguldījumiem.
AAK Youngtimer Rally apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar reģistrāciju pasākumam, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.
Informācija tiks nodota apdrošināšanas brokeris, kas to izmantos piedāvājuma sagatavošanai.
Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu datu apstrādes laiku, kas nepārsniegs 30 dienas, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.
Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.