PIEDĀVĀJUMS SPONSORIEM UN ATBALSTĪTĀJIEM

Latvijas Antīko automobiļu klubs dibināts 1972. gadā ar mērķi popularizēt automobiļu, motociklu un velosipēdu vēsturi, apvienot seno spēkratu kolekcionārus un restauratorus. Šodien klubā jau ir gandrīz 200 biedri un četras kluba apakšsekcijas – no kurām viena ir Youngtimer Rally, kas, sadarbībā ar Rīgas Motormuzeju un Biķernieku trasi, kopš 2012. gada organizē sportiskus un izstāžu tipa klasisko auto pasākumus, kuros piedalās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Polijas un Vācijas ar automašīnām, kas ražotas 20. gadsimta 60. – 80. gados. Pašlaik esam vienīgie Baltijas valstīs, kas regulāri organizē šāda formāta pasākumus klasiskajiem automobiļiem.

Ja pirmajā gadā tika rīkoti divi pasākumi, kuros piedalījās aptuveni 25 automašīnas, tad 2019. gadā tie bija jau 12 un gandrīz 900 tehnikas vienības un 8 gadu laikā kopā ir piedalījušies vairāk kā 1400 klasiski spēkrati (infografiks). Šis arī bija piektais gads, kad Youngtimer Rally rīkoja savu čempionātu un ceturto gadu arī komandu ieskaiti. Kopš 2014. gada arī piedalamies LRČ posmos “Rally Talsi” un “Rallijs Latvija” un pēdējos divus gadus arī ERČ posmā “Rally Liepāja”. 2016. gadā sākām jaunu pasākumu organizēšanu – “Youngtimer Coffeetime” (iepriekš Cars&Coffee), kuros pulcējas vairāk kā 400 klasiskie auto. Šie pasākumi arī ir lieliska iespēja mūsu atbalstītājiem sevi prezentēt plašākai publikai un tiešai mērķauditorijai.
2019. gadā sadarbībā ar Āgenskalna tirgu sākām rīkot nelielus tematiskos piektdienas vakara pasākumus – šogad tie bija itāļu, angļu, amerikāņu un vācu vakari. Nākamsezon šādus pasākumus, sadarbojoties ar attiecīgo valstu lielākajiem klasisko auto žurnāliem, turpināsim reizi mēnesī no aprīļa līdz septembrim.

Atpazīstamību esam ieguvuši ne tikai Latvijā, bet nu jau arī Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas un Polijas auto entuziastu vidū. Esam aktīvi arī sociālajos portālos un nepārtraukti strādājam pie Youngtimer Rally popularizēšanas ārvalstīs, lai Latvijā pulcētu klasiskos spēkratus un to entuziastus no dažādām Eiropas valstīm.

2018. un 2019. gadā iesaistījāmies labdarības pasākumos, kas saistīti ar bērnu namiem un turpināsim to darīt arī 2020. gadā.

Jebkuram pasākumam vai kustībai ir grūti pastāvēt bez atbalstītājiem. Arī mūsu organizētie pasākumi nevarētu notikt bez dažādu uzņēmumu atbalsta. Līdz šim veiksmīga sadarbība ir izveidojusies ar Opel, Ergo, Vilevi, Youngtimercar.eu, AutoEksperts, WhatCar, vairākām Latvijas pašvaldībām un citiem uzņēmumiem. Katru gadu aug ne tikai mūsu pasākumu kvalitāte, bet arī prasības tās sasniegšanai, tādēļ esam jaunu atbalstītāju meklējumos 2020. gada sezonai.

Protams, esam priecīgi par jebkāda veida atbalstu, kas pasākumu organizēšanu un norisi padarītu kvalitatīvāku. No savas puses piedāvājam reklāmas iespējas atkarībā no pasākuma formāta. Atbalstītājiem piedāvājam reklāmas vietu Youngtimer Rally mājaslapā (sezonas laikā ~16000-20000 skatījumu mēnesī) un sociālajos portālos (Facebook 3600 sekotāji, Instagram 2600), logo uz katra pasākumu izdales materiāliem un starta numuriem, uzņēmuma pieminēšana pie mūsu sadarbības medijiem un preses relīzēs un reklāmas uzlīmes uz dalībnieku automašīnām.

Katrā pasākumā darbojas mūsu sadarbības partneri Pony&Smith un 38 Special Videography, kas nodrošina foto un video materiālus pēc pasākumumiem un publicē tos mājaslapās un sociālajos portālos. Visi publicitātes materiāli arī tiek nodoti mūsu atbalstītājiem.

Lielisku reklāmas iespēju piedāvājam augstāka līmeņa sponsoriem – sagatavotu klasisko spēkratu, pielāgotu Jūsu uzņēmuma stilam, kas piedalīsies AAK rīkotajos pasākumos. Tā ir iespēja prezentēt savu uzņēmumu kā arī Jums pašiem piedalīties mūsu organizētajos pasākumos vai Latvijas Rallija Čempionāta posmos. Auto arī tiktu piedāvāts īrei, lai piedalītos mūsu vai citu organizētos pasākumos.

Ja jums vai jūsu pārstāvētajam uzņēmumam ir interese un iespēja atbalstīt Youngtimer Rally kustību, lūdzam sazināties, rakstot uz valts@youngtimerrally.lv.

Valts Ceplevičs
Youngtimer Rally galvenais organizators
valts@youngtimerrally.lv
www.youngtimerrally.lv
+371 22048344