Kas ir Youngtimer Rally

Latvijas Antīko automobiļu klubs dibināts 1972. gadā ar mērķi popularizēt automobiļu, motociklu un velosipēdu vēsturi, apvienot seno spēkratu kolekcionārus un restauratorus. Šodien klubā jau ir gandrīz 250 biedri un četras kluba apakšsekcijas – no kurām viena ir Youngtimer Rally.

Youngtimer Rally, sadarbībā ar CSDD Rīgas Motormuzeju un Biķernieku trasi, kopš 2012. gada organizē sportiskus klasisko auto pasākumus, kuros piedalās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Polijas ar automašīnām, kas ražotas 20. gadsimta 60. – 80. gados. Pašlaik esam vienīgie Baltijas valstīs, kas organizē šāda formāta pasākumus klasiskajiem automobiļiem.

Ja pirmajā gadā tika rīkoti divi pasākumi, kuros piedalījās aptuveni 25 automašīnas, tad 2017. gadā jau bija 9 pasākumi un 410 automašīnas. Šis arī bija trešais gads, kad Youngtimer Rally rīkoja savu čempionātu un otro gadu arī komandu ieskaiti. Kopš 2014. gada arī piedalamies LRČ posmos “Rally Talsi” un “Rallijs Latvija”. 2016. gadā arī sākām jaunu pasākumu organizēšanu – “Youngtimer Cars&Coffee”, kuros pulcējas vairāk kā 150 klasiskie auto. Šis pasākums arī ir lieliska iespēja mūsu atbalstītājiem sevi pareklamēt plašākai publikai un tiešai mērķauditorijai.

Atpazīstamību esam ieguvuši ne tikai Latvijā, bet nu jau arī Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas un Polijas auto entuziastu vidū. Esam aktīvi arī sociālajos portālos un nepārtraukti strādājam pie “Youngtimer Rally” popularizēšanas ārvalstīs, lai Latvijā pulcētu klasiskos spēkratus un to entuziastus no dažādām Eiropas valstīm.