Youngtimer Mūsa Raceland 2018

25.08.

Youngtimer Mūsa Raceland 2018

Šī gada 25. augustā Latvijas Antīko automobiļu klubs rīko pasākumu Youngtimer automašīnu entuziastiem. Jau otro gadu šāda formāta pasākums norisināsies Mūsa Raceland. Šis būs Cars & Coffee formāta pasākums, bet papildus būs arī iespēja izmēģināt autokrosa trasi.

Paralēli norisināsies braucieni pa Mūsas trasi (dalības maksa +10EUR par 5 apļiem). Ja nevēlaties braukt ar savu auto, tad uz vietas ir iespēja iznomāt sagatavotus Volvo 740 par 35EUR/10apļi. Ķiveres dalībniekiem obligātas! (Ķiveres iespējams iznomāt arī uz vietas)

Pasākumā ir iespēja piedalīties ar automašīnām, kuras atbilst Youngtimer Rally katalogam. Ja jūsu spēkrats nav šajā katalogā, bet ir vēlme piedalīties un uzskatāt, ka jūsu auto ir interesants, īpašs vai piemērots, droši piesakieties – izskatīsim individuāli.

Laipni aicināti piedalīties arī klasiskie motocikli un automašīnas, kas ražotas līdz 1945. gadam!

Lūgums līdz pasākumam parupēties par sava spēkrata tehnisko un vizuālo stāvokli un spožumu!

Organizatori patur iespēju atteikt dalību pēc saviem ieskatiem.

Pasākums būs ģimenēm draudzīgs – būs iespēja ne tikai aplūkot klasiskos spēkratus, bet arī izmantot visas Mūsa Raceland sniegtās izklaides un atpūtas iespējas.

Pašiem mazākajiem apmeklētājiem ir izveidota Bērnu pilsēta, kurā tiek nodrošināta arī bērnu pieskatīšana. Savukārt tie, kuri jau sasnieguši vismaz sešu gadu vecumu, jau var sākt izmantot MŪSA RACELAND piedāvātās autosporta izklaides – braukāt ar bērnu džipiem, bērnu kvadracikliem un bagijiem. Tie, kuri vēlas atpūsties, nesaistīti ar autosportu, aicinām apmeklēt pludmali pie Mūsas upes, lai uzspēlētu volejbolu, iznomātu piknika vietau ar grilu un oglēm, vai izpeldētos.

Mūsa Raceland – braucot no Bauskas par A7/E67 šoseju Kauņas virzienā un 4. kilometrā aiz Bauskas zīmes nogriežoties pa labi pie MŪSA RACELAND norādes.

Ierašanās pasākuma norieses vietā no 11:00

Iebraukšanas maksa – 5 EUR no automašīnas.

Skatītājiem ieeja bez maksas.

Piesakies

Youngtimer Mūsa Raceland 2018

Automašīna, motocikls/Car, motorcycle

Drop a file here or click to upload Choose File
Maximum upload size: 5MB
Lūdzu pievienojiet sava auto vai motocikla fotogrāfiju (max. izmērs – 5Mb) Please add a photo of your car or motorcycle (max size - 5Mb)

Dalībnieks/Participant

Dalībnieku saraksts

Neviens vēl nav pieteicies!

Piesakies

Pieteikums ir veiksmīgi nosūtīts!