Youngtimer Cars&Coffee 2018-1

06.05.

Youngtimer Cars&Coffee 2018-1

Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally sekcija savu sezonu atklās 6. maijā ar Youngtimer Cars&Coffee 2018-1 salidojumu. Atšķirībā no iepriekšējiem diviem gadiem, šis pasākums norisināsies pie Arēnas Rīga. Līdz ar to būs ērtāka piekļūšana gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem.

“Cars&Coffee” mērķis ir pirms sezonas sapulcēt visus esošos un potenciālos dalībniekus, interesentus un klasisko auto entuziastus kopīgā pasākumā bez sportiska piegājiena. Šie salidojumi parasti pulcē vairāk kā 150 klasiskos automobiļus un motociklus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pateicoties EuroPark un Arēna Rīga nodrošinātajai teritorijai, šogad varam atļauties arī divreiz lielāku dalībnieku skaitu.

Pasākumā ir iespēja piedalīties ar automašīnām, kuras atbilst Youngtimer Rally katalogam un motocikliem, ražotiem līdz 1988. gadam. Ja jūsu spēkrats nav šajā katalogā, bet ir vēlme piedalīties un uzskatāt, ka tas ir interesants, īpašs vai piemērots, droši piesakieties – izskatīsim individuāli.

Lai pasākums būtu vēl krāšņāks, laipni aicināti piedalīties arī klasiskie motocikli un automašīnas, kas ražotas līdz 1945. gadam.

Lūgums līdz pasākumam parupēties par sava spēkrata tehnisko un vizuālo stāvokli un spožumu!

Ierašanās pasākuma norieses vietā no 11:00

Dalības maksa – 5 EUR no automašīnas vai motocikla.

Skatītājiem ieeja bez maksas (apmeklētāju autostāvvieta pie Arēnas Rīga C sektora – 1.00€/h)

REĢISTRĀCIJA IR BEIGUSIES!

Dalībnieku saraksts

DalībnieksAutoGads
Mihails ČumačenkoMercedes-Benz 280SE1972
Sven NurkVolvo 2401989
Boris NemtsevVolvo Amazon1965
Helmut BinderCitroen 2CV Club1986
Sandis AuksmukstsBmw 16021968
Silver PenuBmw 635csi1979
Lauris BalinsAlfa Romeo 751988
Kristaps ĀbeleVW Golf II1989
Uģis FogelsHonda CRX1991
Gunārs GreižaPorsche 944 Turbo1988
Edžus LagzdiņšLada 21061980
Sergejs MascenkoMercedes-Benz W1401998
Romans GluhovsVAZ 21011975
Sergejs MascenkoMercedes-Benz W1401998
Visvaldis ElksnītisBmw 325i1985
Vilmārs ZvaigzneVAZ 21011983
Stanislavs NefjodovsBMW M5 E341991
Alexander RodinMercedes-Benz 190E 2.5-16V1989
Karolis RaisysBMW M5 Nürburgring edition1992
Juris AgafonovsMercedes Benz W1401997
Andro TaimiņšDaimler Ds-420 Limousine1983
Anton VasilevskyVAZ 21031983
Mārtiņš VītolsVW Jetta1982
Petras KalėdaVAZ 21061989
Saulius KanišauskasChevrolet Blazer1982
Martin MigurBMW E281986
Toms ĶirisBMW 316i1989
Oskars KrastinsBMW E30 325 Cabrio1991
Sandris MetuzālsBMW 520i1982
Kalvis KulačkovskisMazda MX51994
Arturs VītolsAudi Cabrio1996
Andrejs SpilvaChrysler TC by Maserati1989
Vladislavs MončinskisZaz 968-a1979
Ģirts Urbanovičsvw transporter / camping1985
Raimonds ŠilkinsVW Golf cabrio1987
Janek LuppinLancia Delta HF integrale 16V1989
Kaspars PurmalisToyota Starlet1987
Nikolajs StarcevsVW Golf1980
Kristīne PilsBMW 6351987
Aleksejs ApanasovsAudi Cabrio1993
Krišjānis OzoliņšBMW M61989
Krišjānis OzoliņšAlpina B61989
valdis kupcisvolvo 2401989
Laurynas NarakasFord Capri1982
Aigars KalveGAZ 241980
Ivars ToroniMercedes Benz S600Long1996
Māris PurgailisChevrolet Camaro Sport Coupe1986
Edgars PudzisVAZ 21051985
Andrus AavingSaab 9001991
Jānis GekišsMoskvich 4121989
Artūrs VoroškovsAudi 801985
Vitalijs AbrickisVaz 21021974
Edgars ZēlaBMW 635CSI1986
Arsens BorisovsAudi Cabrio1992
Artis DadzisVaz 21011980
nikita nasonovsporsche 9441982
Marten TikmanBmw E24 635csi1985
Jānis GrendeDņepr K7501961
Janek TikmanBmw 7301979
Marten TikmanBmw M31990
Airidas IvanauskasPorsche 9441989
Krišjānis OskerkoAlfa Romeo Giulia Sprint1962
Indrek SiniveeLexus LS4001991
LaitseRallyPark EstoniaLada 2105 VFTS Edition1993
LaitseRallyPark EstoniaBMW 2002 Turbo1974
Aleksejs BudjonnijsBMW E301989
Lauris PodskočijsMazda MX51998
Dainis KāpostsPannonia ar blakusvāģi “Duna” T51965
Agris ŠmitsMercedes-Benz 1901992
Vahur ErrNissan 280ZX Turbo1983
Andris ZvaigznePontiac Mclaren Grand prix Turbo1990
Kate ŠvinkaRenault 51987
RIČARDS BĒRZIŅŠAudi 2.0i Sport B31988
Didzis MajorovsChevrolete El Camino1979
Normunds BērziņšMercedes Benz GAZ 21 REPLICA1999
Raimonds ErinsVOLVO 2401983
Janis RozeAlfa Romeo 331989
Sergejs RybakovsAlfa Romeo 1641994
Vadims DehtevicsMB 230CE Coupe1982
Rihards NiedreBMW 730 E231979
Andris OzolsVolkswagen T2b1973
Anatolijs ProkopenkoMercedes Benz 240GD1980
maris arinsPorsche 9111987
Vladislavs KuprinsVAZ 21031974
Olafs CeplevičsSAAB 961972
Mareks LoginsLincoln Mark VIII1997
Vinsents MakarisJaguar XJ401991
Armands BāliņšAlfa Romeo GTV1975
Ainārs GailītisRenault 25 V6 Turbo1985
Jānis FarenhorstsRolls Royce 20/251936
Jēkabs GžibovskisMercedes-Benz SL500 R1292000
Aleksandr KurchinAudi Cabrio1999
Vladimirs VoicehovskisRover Mini Cooper 40LE1999
Elvijs ČerbikovsMercedes-Benz 190 w2011990
Mārtiņš SavickisBMW 520 E341990
Guntars GagainisVW Golf1990
Edgars RēboksVW Jetta1990
Odrija HeinrihsoneFord Escort1990
Kristjan AiasteBMW E30 M3 Dinan S14 turbo1990
Janek KaevMercedes-Benz 560 SEL1990
Toms ZukovsMercedes-Benz 300SEL1990
Oskars VīgantsMercedes-Benz 190 w2011991
Žans ButānsMercedes-Benz 230 E1991
Jānis RozeMercedes-Benz 500SL1991
Kaspars KrisansMercedes-Benz E190 2.31991
Georgijs SovetovsWartburg 1.31991
Artjoms BugoVolvo 2401991
Dmitrijs ŠalakitskisVW Golf I Cabriolet1990
Reinis FelsbergsHonda Civic1990
Pauls TimrotsFiat 126P1990
Ivans BobovsBMW 325i e301989
Aigars ZvirbulisSAAB 900i1989
Nikolajs VoicehovskisSAAB 9001989
Toms BelevicsVAZ 210631989
Rolands RepšsPeugeot 2051989
Kristaps RikānsPorsche 928GT1989
Andrius KavaliunasPorsche 9441989
Matīss MežaksPorsche 9641990
Andres LillVolvo 7801990
Ralph MordhorstFerrari 348tb1990
Mārtiņš SeļivanovsFord Sierra1990
Maksims CukānovsAudi V81990
Ronalds PētersonsFord Sierra1990
Aleksandrs SelivanovsBMW 318i e301989
Jānis BirznieksVW Scirocco1991
Krišs KundziņšMercedes-Benz E3201994
Edgars SeidarsBMW M5 3.81994
Dāvis MediņšToyota MR2 Turbo1994
Egīls RosbergsMercedes-Benz S3201994
Artis ŠenkevicsAudi RS21994
Mārtiņš BērziņšFord Mustang GT1994
Gundars FreimanisMazda MX51995
Dima BalabaMazda MX51995
Reinis RudzītisJaguar XJ61995
Kristiāns PriedīteGMC Safari1996
Arvīds ArhinovičsVW 1600i Mexico1997
Ingus OzoliņšVolvo 9401997
Antra BērziņaMazda MX-51998
Linda RutuleRover Mini N’Works Edition Linda1993
Aivis JaunzemsMercedes-Benz 190E (w201)1993
Guntis KronkalnsAlfa Romeo Spider S41993
Jānis LambertsVW Golf1991
Reinis BalcerisVAZ 21051991
Aleksandrs AmvrosovsMazda Miata1991
Edgars KarossAudi V81992
Aleksandrs TokarevsCitroen XM1992
Aleksejs SmirnovsMercedes-Benz W2011992
Jānis SkujaLexus LS4001992
Vladimirs GordinsAudi Cabrio1992
Elfi MordhorstVW Golf I Cabriolet1993
Kaspars KagainisBMW 8401993
Jānis GagainisToyota Land Cruiser 701993
Jānis KatlapsSAAB 900 Turbo1993
Andris NorītisSAAB 900 AERO Convertible1993
Aivis LiepiņšVolvo C701998
Rolands KangersMercedes-Benz SEC5601989
Eduards LācisVW Passat 32b B21987
Ingmārs VītolsFiat Uno Turbo i.e.1987
Viktors TjarveVolvo 7401987
Elmārs TikumsOpel Ascona1987
Vadims OzolsPorsche 9441987
Jekaterina PetruhinaFord Sierra1986
Kristaps GrūslisVW Golf1986
Aleksandr KurchinMercedes-Benz 500SEC1986
Jānis GoldmanisAudi Quattro1986
Normunds RutulisRover Mini Cooper classic NWorks Edition1992
Jānis KrupņikovsBMW E301987
Kristers BurkeToyota Supra1987
Andris ArhinovičsAudi 200 Turbo1988
Andris ŠmitsVW Golf Cabrio1989
Renārs SlesarčuksJaguar XJS1989
Linards ZandovskisAlfa Romeo Spider1988
Andris ReinvaldsBMW 3161988
Kārlis PurgailisMercedes-Benz w2011988
Zigmārs KraujaMercedes-Benz CE3001988
Edgars StrautiņšSAAB 9001988
Aleksandra VītolaChrysler LeBaron1988
Valdis LiseksBMW E241988
Niklāvs MeņģisOpel Ascona C1988
Nauris LūcisPorsche 9441985
Andis PauniņšBMW 6351985
Ülari RuutVolvo 7401985
Ralfs MartinsonsVW Jetta1985
Konstantins SizovsFord Transit mk21985
Ronalds KravalisAudi 801985
Salvis SliedeCitroen 2cv61985
Aldis ReicisVAZ 21051985
Dmitrijs GrigorjevsVAZ 21011985
Uģis KuģisRAF 22031985
Roberts SkrajānsBMW 5201985
Mārtiņš GrantskalnsVAZ 21061986
Roberts BirziņšVAZ 210131986
Jānis HaritonovsVolvo 2441986
Ričs LasmanisHonda Civic SB31986
Jevgenijs ZukovskisAudi 1001986
Rūdolfs BiezaisBMW 3161986
Inna ĻitvinovaBMW 628CSI1986
Egīls StūrisBMW 318i1986
Aleksis Pauls LindemanisMercedes-Benz w124 260E1985
Jānis LaksaAudi Coupe1985
Andris AuziņšGAZ 241979
Jānis TurksVAZ 21011978
Kristaps GrīnbergsMercedes-Benz W123 (250)1978
Kaspars LeigutsJaguar XJ121978
Uldis GrikmanisPorsche 911 sc targa1978
Dmitrij JudinPorsche 9241978
Kristaps DravenieksVAZ 21031978
Jānis ZvaigzneFord Capri1978
Mihails KazilevičsBMW 5281978
Ēriks NordensFord Escort1979
Andris ŠtālsPorsche 9281979
Gediminas EidziunasPorsche 911 SC1980
Saulius MastauskasCadillac DeVille Coupe1979
Juris MarkevičsMercedes-Benz S2801979
Einārs RudašaVAZ 21061979
Diāna ŠavalginaLancia Beta 20001979
Juris MarcinkevičsChevrolet Camaro1979
Raitis AgarsChevrolet El Camino1979
Pavel DorofejevVW Golf MK11979
Armands RatkēvičsSAAB 961979
Einārs LindermanisVAZ 21031977
Andris ŠavalginsTrabant 6011977
Andris ŠmitsCadillac Eldorado1976
Uģis ImmersChevrolet Camaro1976
Jānis SkruļsMoskvich 4121975
Dāvis NātriņšBMW e101975
Daina LembergaVAZ 21031974
Dzintars ZaumaniMoskvich 4121974
Jānis ValtersVAZ 21031974
Ģirts VilksMercedes-Benz 450 SEL1974
Arturs LielgalvisVAZ 210111976
Elmārs PiesisMoskvich 21401976
Segejs StroiteļevsVAZ 210111976
Kaspars BērziņšPorsche 9241977
Tatjana GalejevaCadillac Eldorado1976
Ervins LembergsVAZ 21061976
Aivo KlētnieksVAZ 21011976
Mārtiņš MežaksVAZ 21061976
Gvido PelēcisVAZ 210111976
Segejs StroiteļevsVAZ 210111976
Andris RosnisZAZ 9681976
Sergejs GlušņovsVW Golf Mk11981
Marius ReklaitisPorsche 944 Turbo1985
Ilmārs SētiņšVAZ 21021984
Maksims VjunsPorsche 9241984
Aleksandrs VasiļjevsRover Mini1984
Jānis DambergsMercedes-Benz W1231983
Ints IndriksonsDeLorean DMC-121983
Jurgis JarašiūnasPorsche 9241983
Kaspars ŠtromanisMoskvich 21401983
Aleksandrs VellersGAZ 241983
Ardis UpenieksBMW 5201984
Lauris PeksBMW E241984
Edvards ZvirbulisBMW 3161984
Aldis PētersonsRover 3500 vitesse1984
Gints SelderiņšVAZ 21051984
Haralds ApiņšLincoln Town Car1984
Kristaps DilēvičsFord Granada Wagon1984
Juris AgafonovsMercedes-Benz W1231984
Aleksandrs ŠiškevičsMercedes-Benz c1261984
Aleksandr OstapenkoAudi Quattro1984
Kristaps EzeriņšBMW 728i1984
Kristjan SooperFord Sierra Ghia V-61983
Algimantas RamanauskasVW Kaefer1983
Uldis ZvirbulisVW Golf Mk11982
Ruta ŠenkevicaMercedes-Benz 230e1981
Ramunas KurnickasPorsche 9241981
Raimonds ZandovskisBMW 528iA1981
Jurijs MatjušenkovsMercedes-Benz 230ce1981
Andris VīlistersVW Golf Mk11981
Dainis OzolsMercedes-Benz 2001980
Zita GrundmanChevrolet Corvette C31980
Lauris BāliņšAlfa Romeo GTV61982
Viesturs VanagsVW Jetta Mk11982
Edijs SotskisVAZ 210131982
Valdis SiliņšVW Jetta1983
Toms DiuraVW Golf I1983
Armands LācisBMW E281983
Elmārs PiesisBMW E281983
Dainis ZomerfeldsBMW 5181983
Aleksandrs LeitansJaguar XJ121982
Adrians ŠevčenkoAudi 801982
Sergejs VasiļjevsRover Mini1982
Andis BankovičsFord Thunderbird1969
Laila LāceChevrolet Corvette1968
DmitrijsFord Thunderbird1967
Jānis VelbergsFord Galaxie1967
Linas ŽvinakevičiusVW Kaefer1966
Martiņš ZdanovskisGAZ 22D1963
Andrejs BērziņšLand Rover 109 IIA Station Wagon1960
Gastons NeimanisRolls Royce Silver Cloud II1960
Ilgvars BernsonsŠkoda Octavia1959
Jānis LācisCadilac Fleetwood1958
Artūrs BirziņšMoskvich 4011955
Kaspars NaglisMoskvich M4001953
Andris KulbergsDodge Challenger1970
Andris ŠmitsOpel GT1969
Andris VanagsZAZ 9651969
Uldis LindermanisVAZ 21011973
Bruno VāversSAAB 991972
Valts TitavsCadillac Eldorado1972
Gatis MitriķisVAZ 21011972
Iļja ĻitvinovsMercedes-Benz 300SEL 3.5 W1091971
Agris AndermanisVAZ 21011971
Andrejs BērziņšBMW 2002ti1971
Edijs PutniņšAlfa Romeo Giulia 1300 Super1971
Arno VegaBMW 28001970
Egils SimanovskisAlfa Romeo GT Junior1970
Zigmunds BondanovičsMoskvich 408 Elite1969
Ilgvars BernsonsMercedes-Benz 2001969
Tarass VjunsMercedes-Benz 230 Pullman1939

Piesakies

Pieteikums ir veiksmīgi nosūtīts!