Youngtimer Cars & Coffee Liepāja

13.10.

Youngtimer Cars & Coffee Liepāja

Sestdien, 13. oktobrī, iepretī viesnīcai Royal Hotel, notiks Youngtimer Cars & Coffee pasākums – kā daļa no Ātruma Festivāla Kurzeme un Rally Liepāja programmas. Pirmo reizi šāds pasākums tiek rīkots Liepājā un mēs ceram uz Kurzemes Youngtimer spēkratu īpašnieku atsaucību. Šī arī būs Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally sekcijas sezonas pēdējā nedēļas nogale.

Cars & Coffee Liepāja ir iespēja piedalīties ar automašīnām, kuras atbilst Youngtimer Rally katalogam. Ja jūsu spēkrats nav šajā katalogā, bet ir vēlme piedalīties un uzskatāt, ka jūsu auto ir interesants, īpašs vai piemērots, piesakieties – izskatīsim individuāli.

Laipni aicināti piedalīties arī klasiskie motocikli un automašīnas, kas ražotas līdz 1945. gadam!

Lūgums līdz pasākumam parupēties par sava spēkrata tehnisko un vizuālo stāvokli un spožumu!

Dalībnieku ierašanās no 12.00
Dalības maksa – 5EUR no automašīnas vai motocikla

Savukārt paralēli Liepājas ostas Tirdzniecības kanālā spraigas un skatāmas sacensības aizvadīs ātrumlaivu sportisti – šī ir kļuvusi par neatņemamu Ātruma festivāla programmas sastāvdaļu, un tieši Liepājas posma trasē skatītāji ir vistuvāk sportistiem, un vislabāk ir iespējams redzēt meistarību, ko prasa ātrumlaivas vadīšana kanāla ūdeņos. Šis posms ir noslēdzošais Latvijas čempionāta ūdensmotosportā ātrumlaivām, un tieši šeit noskaidrosies čempiona medaļu ieguvēji.

Svētdien, 14. oktobrī, daļa no Youngtimer auto īpašniekiem vilks galvā ķiveres, un dosies Rally Liepājā trasē, veicot daļu sacensību ātrumposmu kā regularitātes ralliju.

Piesakies

Youngtimer Cars&Coffee Liepāja

Automašīna, motocikls/Car, motorcycle

Drop a file here or click to upload Choose File
Maximum upload size: 5MB
Lūdzu pievienojiet sava auto vai motocikla fotogrāfiju (max. izmērs – 5Mb) Please add a photo of your car or motorcycle (max size - 5Mb)

Dalībnieks/Participant

Dalībnieku saraksts

DalībnieksAutoGads
ANDRIS ŠMITSVW GOLF1 CABRIO1989
Mareks SafronovsVAZ 21011974
Mareks SafronovsVAZ 21031975
Helmut BinderCitroen 2cv Club1986
Aleksandrs ŠiknaBMW Z3 coupé1999
Gints SelderiņšVAZ 21051984
Tarass VjunsPorsche 9241984
Olafs CeplevičsSAAB 961972
Karlis MengelisVAZ 210111973

Piesakies

Pieteikums ir veiksmīgi nosūtīts!