YOUNGTIMER RALLY SMILTENE-OTEPÄÄ IR NOSLĒDZIES + REZULTĀTI

12.-13. jūlijā norisinājās ikgadējais Youngtimer Rally. Pirmo reizi Latvijas Antīko automobiļu kluba vēsturē, rallija ceļi veda pa divām valstīm – Latviju un Igauniju. Pasākumu atklājām Smiltenes centrā, kur norisinājās gan dalībnieku reģistrācija, gan auto izstāde, gan parādes brauciens un veiklības braucieni uz laiku. Pasākumā piedalījās 25 ekipāžas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Kā interesantākos spēkratus var minēt Triumph GT6, Austin Healey 3000
phase III, BMW Alpina B6, Renault R4 F4 un sporta Moskvitch 408. Protams, bija jau daudziem pazīstamie dažādu modeļu SAAB, Opel, Porsche, Mercedes un daudzi citi. Izstādes ekspozīciju kuplināja arī mūsu atbalstītāji – Nissan izplatītājs “Norde” ar saviem jaunajiem modeļiem un “Melnā kafija”, kas pasākumā bija ieradusies ar interesanto Citroen Hy kafejnīcas busiņu. Veiklības braucienos labākos laikus uzrādījā Kaspars Līviņš ar Rover Mini un Dzintars Baltais ar Opel Manta.

ytr-smiltene-otepaa--part-1--129-web

Drīz arī tika dots starts pirmajam asfalta regularitātes posmam “RS1 Nissan Norde” no Smiltenes līdz Strenčiem. Šī posma uzvarētāju ekipāžai Arnim Pinkam/Jānim Kušneram ar SAAB 96 pienācās jaunais Nissan Qashqai uz nedēļas nogali ar pilnu bāku degvielu. No Strenčiem visi dalībnieki devās pārbraucienā uz Igauniju, kur tika dots starts nākamajam regularitātes braucienam ar finišu Otepē, kur dalībniekus sagaidīja pusdienas. Kā pēdējie bija divi regularitātes braucieni pa Otepes rajonu. Pēc tiem dalībnieki devās uz bāzes vietu “Lācītēs”. Pēc pirmās dienas rezultātu apkopošanas noskaidrojās, ka kopvērtējumā trešajā vietā ir A.Pinka/J.Kušners ar SAAB 96, otrajā vietā J.Kopštāls/J.Lesītis ar Alfa Romeo 75 un pirmajā N.Kalvāns/I.Mikuda ar SAAB 96.

ytr-smiltene-otepaa--part-2--97 web

Otrajā dienā dalībniekiem tika dota izvēle starp regularitātes braucieniem pa grants seguma ceļiem vai foto orientēšanās brauciens pa asfalta seguma ceļiem. Grants ceļu kopējais posmu garums sasniedza gandrīz 80km. Dalībniekiem bija jāveic viens regularitātes brauciens un divi sinhronās regularitātes braucieni. Arī šajā disciplīnā pirmā trijnieka rezultāti bija identiski asfalta ieskaitei. 3 stundu foto orientēšanās braucienā labāko rezultātu sasniedza Māris Āriņš/Normunds Gecs ar Austin Healey 3000 phase III, otrajā vietā Donatas Devenis/Darius Ambloziejus ar Porsche 944 un trešajā vietā Lauris Bāliņš/Dace Bāliņa ar Mercedes Benz SL320.
Pasākums noslēdzās ar rezultātu apkopošanu un apbalvošanu “Lācītēs”. Vēlamies pateikt lielu paldies mūsu atbalstītājiem, kuri palīdzēja gan organizatoriski, gan papildināja balvu fondu - VILEVI un Vilmāram Zvaigznem, Smiltenes pilsētai, Norde, CareClinic un Pro-Tec, AdPartsValpro, Ergo, Rīgas Motormuzejam, DigiFix, Melnā Kafija.

Rezultāti:

VEIKLĪBAS BRAUCIENI

1.DIENA RS1

1.DIENA RS2

1.DIENA RS3

1.DIENA RS4

 

2.DIENA RS1

2.DIENA SRS1/SRS2

FOTO ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS

Nav komentāru

Atbildēt


© 2015 Youngtimer Rally