Youngtimer Rally 2017. gada plāns

2017. gada lēnām sāk ieskrieties un esam tikuši galā ar Youngtimer Rally pasākumu plānu šim gadam. Salīdzinot ar pirmo versiju, ir nelielas korekcijas datumos un ir pievienots vēl viens jauns pasākums.

 

Youngtimer Cars&Coffee 2017-1
7. maijs

Brīva formāta pasākums Ķīpsalā, Riverside kempinga teritorijā ar kafijas dzeršanu, prezentācijām, sarunām, konkursiem un spēkratu atrādīšanu. Dalība pasākumā atļauta ar automašīnu modeļiem, kas iekļauti mūsu katalogā – http://youngtimerrally.lv/kas-ir-youngtimer/modelu-katalogs/
Plānotais dalībnieku skaits: 150 automašīnas. Dalības maksa plānota 5EUR apmērā.

 

Youngtimer Rally Talsi 2017
19. maijs

Dalība Latvijas Rallija Čempionāta posmā “Rally Talsi 2017″. Šogad rallijam ir jauns formāts, tādēļ Youngtimer dalība pasākumā norisināsies piektdienā. Dalībniekus, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, sagaida jauni, interesanti posmi un garāka kopējā distance. Dalības maksa plānota 70EUR no ekipāžas. Plānotais dalībnieku skaits: >30 ekipāžas.

 

Youngtimer Rally Trases diena 2017-1
4. jūnijs

Ikgadējā Trases diena Biķernieku trasē, arī šogad treniņu formātā. Dalībniekiem tiks dota iespēja doties trasē 4 reizes pa 10 min. Plānotais dalībnieku skaits: 50 automašīnas. Dalības maksa plānota no 40-70EUR, atkarībā no pieteikšanās termiņa. AAK biedriem atlaide dalībai pasākumā.

 

Youngtimer Rally Liepāja 2017
1.-2. jūlijs 

Gada galvenais Youngtimer Rally pasākums atgriežas Liepājā. Divu dienu laikā norisināsies gan regularitātes rallija posmi, gan foto orientēšanās rallijs un asfalta posmi, gan kultūras programma. Starts un finišs būs Liepājā, bet maršruts vedīs arī uz Lietuvu, kur būs arī mūsu naktsmītne. Dalības maksa plānota 70EUR no dalībnieka. Plānotais dalībnieku skaits: >30 ekipāžas.

 

Youngtimer Rally Mūsa Raceland
5. augusts

Esat saņēmuši uzaicinājumu viesoties atjaunotajā Mūsas trasē, kuras jaunais nosaukums ir Mūsa Raceland.  Pasākums paredzēts gan Cars&Coffee formāta, gan ar iespēju izmēģināt autotrasi. Pasākums būs draudzīgs ģimenēm. Precīzāka informācija sekos vēlāk.

 

Youngtimer Rally Trases diena 2017-2
27. augusts

Ikgadējā Trases diena Biķernieku trasē, arī šogad treniņu formātā. Dalībniekiem tiks dota iespēja doties trasē 4 reizes pa 10 min. Plānotais dalībnieku skaits: 50 automašīnas. Dalības maksa plānota no 40-70EUR, atkarībā no pieteikšanās termiņa. AAK biedriem atlaide dalībai pasākumā.

 

Youngtimer Cars&Coffee 2017-2
10. septembris

Brīva formāta pasākums pie Rīgas Motormuzeja ar kafijas dzeršanu, prezentācijām, sarunām, konkursiem un spēkratu atrādīšanu. Dalība pasākumā atļauta ar automašīnu modeļiem, kas iekļauti mūsu katalogā - http://youngtimerrally.lv/kas-ir-youngtimer/modelu-katalogs/
Plānotais dalībnieku skaits: 150 automašīnas. Dalības maksa plānota 5EUR apmērā.

 

Youngtimer Rally & HELL Mežezers 2017
23. septembris

Tradicionālās Youngtimer Rally kalnā braukšanas sacensības ar startu Pļaviņās un noslēgumu Odzienas pilī. Plānotais dalībnieku skaits: >30 ekipāžas. Dalības maksa plānota 50EUR apmērā no braucēja.

 

Youngtimer Rally Biķernieki
7. oktobris

Vienas dienas regularitātes rallijs pa Biķernieku komplekso sporta bāzi, iekļaujot gan auto apli, gan moto apli, kā arī rallijkrosa trasi un apkārtējo teritoriju. Šis būs noslēdzošais sezonas pasākums. Plānotais dalībnieku skaits: >50 ekipāžas. Dalības maksa plānota 100EUR apmērā no ekipāžas.

© 2015 Youngtimer Rally