Kas ir Youngtimer?

Latvijā ir salīdzinoši daudz autoklubu attiecībā pret iedzīvotāju skaitu, bet pasākumi tiek rīkoti diezgan maz. Bijām arī novērojuši, ka automarku klubos lielākie aktīvisti ir tie, kas brauc ar klasiskiem spēkratiem. Tā mums, Latvijas Antīko automobiļu klubam, arī radās doma, ka ir jānoorganizē sportisks pasākums šiem auto faniem un viņu spēkratiem. Kā galveno auditoriju, vēlējāmies redzēt youngtimer automašīnas – spēkratus, kas ražoti 20.gs. 60.-80. gados, jo tie ir ļoti interesanti, ātri un pietiekami uzticami, lai mērotu garākas distances un brauktu arī sportiskākā režīmā. Lai gan ideja par Youngtimer kategorijas spēkratu pasākumiem radās jau ap 2007. gadu, pirmais pasākums norisinājās tikai 2012. gadā. Tas bija divu dienu regularitātes rallijs un foto orientēšanās sacensības ar kopējo distanci ap 600km. Tajā pašā gadā arī atjaunojām kalnā braukšanas sacensības netālu no Rīgas. Nākamajā gadā tika rīkota papildus vēl Trases Diena Biķernieku trasē. 2014. gadā jau pasākumu skaits sasniedza 5 – mums tika piedāvāta dalība Latvijas Rallija Čempionāta ieskaitē divos posmos.

Modeļu saraksts

MŪSU ATBALSTĪTĀJI

 Rīgas Motormuzejs sakņojas Latvijas Antīko automobiļu kluba tradīcijās, tā biedru entuziasmā un kaislībā pret senajiem spēkratiem kā estētisku vērtību un kultūrvēsturiskā mantojuma sastāvdaļu. Pateicoties tieši šai aizrautībai, 1989.gadā tika atvērts Rīgas Motormuzejs. Pēc vērienīgās rekonstrukcijas, kas tika sākta 2013. gadā, muzejs ir ieguvis kvalitatīvas ekspozīcijas telpas, ērtu un patīkamu vidi, kā arī pieejamību ikvienam apmeklētājam. Muzeja ekspozīcijā ir apskatāmi vairāk kā 100 unikāli senie spēkrati, bet muzeja krājums arvien tiek papildināts ar nozīmīgiem jaunieguvumiem. Seno spēkratu ekspozīcija veidota kā aizraujošs stāsts par unikāliem spēkratiem, ievērojamām personībām un auto pasaules nozīmīgākajiem vēstures notikumiem. 

HELL ENERGY tika dibināts Ungārijā 2006. gada aprīlī kā privāts ģimenes uzņēmums. Pēc 3 gadiem zīmols kļuva par tirgus līderi vienā no spēcīgākajiem tirgiem pasaulē – Ungārija, kas faktiski bija pirmā eksporta valsts lielākajai daļai enerģijas dzērienu ražotāju. Šodien HELL ir viens no visstraujāk augošajiem FMCG zīmoliem pasaulē. Tas ir pieejams vairāk nekā 35 + valstīs visā pasaulē, un ir tirgus līderis ne tikai Ungārijā, bet arī Bulgārijā, Rumānijā, Kiprā un Azerbaidžānā.

VILEVI

SIA „VILEVI” ir uzņēmums, ko LR Labklājības Ministrija ir atzinusi par kompetentu institūciju darba aizsardzības jomā, kā arī ir ieguvis ISO 9001:2008 sertifikātu, kas apliecina, ka uzņēmuma vadības sistēma ir atbilstoša kvalitātes vadības sistēmas standartam. SIA „VILEVI” ir liela pieredze darba aizsardzības pakalpojumu sniegšanas jomā. Mūsu pakalpojumus ir izmantojuši gan lielas kompānijas, gan mazi un vidēji uzņēmumi dažādās darbības sfērās.

Lux Express Group ir lielākais starptautisko autobusu operators Baltijā, kas piedāvā savus pakalpojumus desmit valstīs. Lux Express Group pārstāvniecības atrodas Tallinā, Rīgā, Viļņā, Sanktpēterburgā un Varšavā. Lux Express Group darbojas starptautiski, kā arī Polijas un Igaunijas iekšzemes maršrutos. Lux Express Group darbojas starptautisko autobusu maršrutos kā Lux Express, Simple Express, Lux Express Lounge un Lux Express Special. Papildus autobusu pārvadājumiem mēs piedāvājam vīzas un apdrošināsanas pakalpojumus uz Krieviju un Baltkrieviju.ADParts – Preces auto veiktspējas uzlabošanai (performance) / Autosporta aprīkojums
Kopš 2008. gada ADParts Latvijas tirgū sāka piedāvāt dažāda veida auto rezerves daļas, kuru mērķis ir uzlabot auto veiktspēju (performance). Visu šo gadu laikā attīstoties un augot uzņēmums ir kļuvis par stabilu līderi savā jomā, nodrošinot ar nepieciešamajām rezerves daļām ne tikai Latvijas, bet arī tuvāku un tālāku kaimiņvalstu auto entuziastus. Kopš 2010.gada, atverot pastāvīgu veikalu tika paplašināta arī darbības sfēra. ADParts saviem klientiem sāka piedāvāt arī autosporta un kartingu aprīkojumu, līdz 2012.gadā kļuva par autosporta aprīkojuma ražotāja Sparco oficiālo pārstāvi Latvijā.
Nozīmīgākie zīmoli, kurus ADParts pārstāv Latvijā būtu nosaucami: Sparco, HEL Performance, Green Filter, Magnaflow, SFS Performance, EBC Brakes, CL Brakes, Powerflex, StrongFlex, Schroth, Takata, RRS u.c.

Auto noma un pasažieru pārvadājumi. Piedāvājam īstermiņa un ilgtermiņa autonomu.

CareClinic

Care Clinic ir dažādu izstrādājumu kopšanas un restaurācijas darbnīca. Care Clinic darbnīcā visaugstākajā līmenī tiek veikts ādas izstrādājumu remonts un tīrīšana. Mēs esam profesionālas ādas izstrādājumu remonta rūpnīcas Furniture Clinic produkcijas izplatītāji Latvijā, kas ļauj mums strādāt ar augstākās kvalitātes materiāliem.


Pony&Smith ir multidisciplināra studija, kas specializējas kā papīrlietās, tā arī vizuālo
vēstījumu veidošanā – grafiskajā dizainā, foto, video, mājaslapu izstrādē un interaktīvajā dizainā.

Lanc

SIA “Lanc” ir lielākais mēroga modeļu veikals Latvijā. Mūsu veikalā Marijas ielā 21, 2 stāvā varat atrast gan automobiļu, gan motociklu, gan aviācijas un dzelzeļa mēroga un saliekamos modeļus plašā izvēlē. Mūsu veikalā arī ir iespēja pasūtīt jums vēlamo preci.

ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajiem grupām. ERGO ir pārstāvēts 30 pasaules valstīs, apvienojot 135
apdrošināšanas sabiedrības un apkalpojot vairāk kā 40 miljonus klientu.

Sazinies ar mums

© 2015 Youngtimer Rally