Kas ir Youngtimer?

Latvijas Antīko automobiļu klubs dibināts 1972. gadā ar mērķi popularizēt automobiļu, motociklu un velosipēdu vēsturi, apvienot seno spēkratu kolekcionārus un restauratorus. Šodien klubā jau ir gandrīz 250 biedri un četras kluba apakšsekcijas – no kurām viena ir Youngtimer Rally.
Youngtimer Rally, sadarbībā ar CSDD Rīgas Motormuzeju un Biķernieku trasi, kopš 2012. gada organizē sportiskus klasisko auto pasākumus, kuros piedalās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Polijas ar automašīnām, kas ražotas 20. gadsimta 60. – 80. gados. Pašlaik esam vienīgie Baltijas valstīs, kas organizē šāda formāta pasākumus klasiskajiem automobiļiem.
Ja pirmajā gadā tika rīkoti divi pasākumi, kuros piedalījās aptuveni 25 automašīnas, tad 2017. gadā jau bija 9 pasākumi un 410 automašīnas. Šis arī bija trešais gads, kad Youngtimer Rally rīkoja savu čempionātu un otro gadu arī komandu ieskaiti. Kopš 2014. gada arī piedalamies LRČ posmos “Rally Talsi” un “Rallijs Latvija”. 2016. gadā arī sākām jaunu pasākumu organizēšanu – “Youngtimer Cars&Coffee”, kuros pulcējas vairāk kā 150 klasiskie auto. Šis pasākums arī ir lieliska iespēja mūsu atbalstītājiem sevi pareklamēt plašākai publikai un tiešai mērķauditorijai.
Atpazīstamību esam ieguvuši ne tikai Latvijā, bet nu jau arī Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas un Polijas auto entuziastu vidū. Esam aktīvi arī sociālajos portālos un nepārtraukti strādājam pie “Youngtimer Rally” popularizēšanas ārvalstīs, lai Latvijā pulcētu klasiskos spēkratus un to entuziastus no dažādām Eiropas valstīm.

Modeļu saraksts

MŪSU ATBALSTĪTĀJI

 Rīgas Motormuzejs sakņojas Latvijas Antīko automobiļu kluba tradīcijās, tā biedru entuziasmā un kaislībā pret senajiem spēkratiem kā estētisku vērtību un kultūrvēsturiskā mantojuma sastāvdaļu. Pateicoties tieši šai aizrautībai, 1989.gadā tika atvērts Rīgas Motormuzejs. Pēc vērienīgās rekonstrukcijas, kas tika sākta 2013. gadā, muzejs ir ieguvis kvalitatīvas ekspozīcijas telpas, ērtu un patīkamu vidi, kā arī pieejamību ikvienam apmeklētājam. Muzeja ekspozīcijā ir apskatāmi vairāk kā 100 unikāli senie spēkrati, bet muzeja krājums arvien tiek papildināts ar nozīmīgiem jaunieguvumiem. Seno spēkratu ekspozīcija veidota kā aizraujošs stāsts par unikāliem spēkratiem, ievērojamām personībām un auto pasaules nozīmīgākajiem vēstures notikumiem. 

HELL ENERGY tika dibināts Ungārijā 2006. gada aprīlī kā privāts ģimenes uzņēmums. Pēc 3 gadiem zīmols kļuva par tirgus līderi vienā no spēcīgākajiem tirgiem pasaulē – Ungārija, kas faktiski bija pirmā eksporta valsts lielākajai daļai enerģijas dzērienu ražotāju. Šodien HELL ir viens no visstraujāk augošajiem FMCG zīmoliem pasaulē. Tas ir pieejams vairāk nekā 35 + valstīs visā pasaulē, un ir tirgus līderis ne tikai Ungārijā, bet arī Bulgārijā, Rumānijā, Kiprā un Azerbaidžānā.

Mūsu pasaule mainās. Visur kur mēs skatāmies, mēs saskaramies ar jaunām tehnoloģijām un izgudrojumiem, kas spēj izmainīt mūsu dzīvi uz visiem laikiem. Opel vēlas, lai visi gūtu labumu no šīm pārmaiņām. Tādēļ mēs pastāvīgi pārliecināmies, ka jauninājumi ir pieejami pēc iespējas vairāk cilvēkiem – ne tikai dažiem. Šis mērķis ir dziļi mūsu zīmola DNS. Mēs vienmēr esam ieviesuši jaunākās tehnoloģijas mūsu produktos un pakalpojumos plašākai sabiedrībai, jo tikai tad, kad inovācija ir pieejama visiem, tai ir spēks uzlabot mūsu pasauli.

VILEVI

SIA „VILEVI” ir uzņēmums, ko LR Labklājības Ministrija ir atzinusi par kompetentu institūciju darba aizsardzības jomā, kā arī ir ieguvis ISO 9001:2008 sertifikātu, kas apliecina, ka uzņēmuma vadības sistēma ir atbilstoša kvalitātes vadības sistēmas standartam. SIA „VILEVI” ir liela pieredze darba aizsardzības pakalpojumu sniegšanas jomā. Mūsu pakalpojumus ir izmantojuši gan lielas kompānijas, gan mazi un vidēji uzņēmumi dažādās darbības sfērās.

Lux Express Group ir lielākais starptautisko autobusu operators Baltijā, kas piedāvā savus pakalpojumus desmit valstīs. Lux Express Group pārstāvniecības atrodas Tallinā, Rīgā, Viļņā, Sanktpēterburgā un Varšavā. Lux Express Group darbojas starptautiski, kā arī Polijas un Igaunijas iekšzemes maršrutos. Lux Express Group darbojas starptautisko autobusu maršrutos kā Lux Express, Simple Express, Lux Express Lounge un Lux Express Special. Papildus autobusu pārvadājumiem mēs piedāvājam vīzas un apdrošināsanas pakalpojumus uz Krieviju un Baltkrieviju.ADParts – Preces auto veiktspējas uzlabošanai (performance) / Autosporta aprīkojums
Kopš 2008. gada ADParts Latvijas tirgū sāka piedāvāt dažāda veida auto rezerves daļas, kuru mērķis ir uzlabot auto veiktspēju (performance). Visu šo gadu laikā attīstoties un augot uzņēmums ir kļuvis par stabilu līderi savā jomā, nodrošinot ar nepieciešamajām rezerves daļām ne tikai Latvijas, bet arī tuvāku un tālāku kaimiņvalstu auto entuziastus. Kopš 2010.gada, atverot pastāvīgu veikalu tika paplašināta arī darbības sfēra. ADParts saviem klientiem sāka piedāvāt arī autosporta un kartingu aprīkojumu, līdz 2012.gadā kļuva par autosporta aprīkojuma ražotāja Sparco oficiālo pārstāvi Latvijā.
Nozīmīgākie zīmoli, kurus ADParts pārstāv Latvijā būtu nosaucami: Sparco, HEL Performance, Green Filter, Magnaflow, SFS Performance, EBC Brakes, CL Brakes, Powerflex, StrongFlex, Schroth, Takata, RRS u.c.

CareClinic

Care Clinic ir dažādu izstrādājumu kopšanas un restaurācijas darbnīca. Care Clinic darbnīcā visaugstākajā līmenī tiek veikts ādas izstrādājumu remonts un tīrīšana. Mēs esam profesionālas ādas izstrādājumu remonta rūpnīcas Furniture Clinic produkcijas izplatītāji Latvijā, kas ļauj mums strādāt ar augstākās kvalitātes materiāliem.


Pony&Smith ir multidisciplināra studija, kas specializējas kā papīrlietās, tā arī vizuālo
vēstījumu veidošanā – grafiskajā dizainā, foto, video, mājaslapu izstrādē un interaktīvajā dizainā.

ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajiem grupām. ERGO ir pārstāvēts 30 pasaules valstīs, apvienojot 135
apdrošināšanas sabiedrības un apkalpojot vairāk kā 40 miljonus klientu.

Sazinies ar mums

© 2015 Youngtimer Rally